עיצוב דירה ברמת גן

תמונות נוספות
>

את הדירה הזו במגדל ברמת גן עיצבתי עבור גבר, שיצא לגימלאות וביקש דירה אלגנטית, המאובזרת בשלל פינוקים.

הרצפה רוצפה באבן טאסוס לבנה מלוטשת, את חדר הרחצה חיפינו בשיש סטאטואריו מלוחות שלמים שנחתכו בטכנולוגיית book match, הריהוט בסלון הגיע מצרפת, ומאפשר ישיבה ושכיבה לפי דרישה, טלויזיות מוקמו בכל מקום אפשרי בבית, גם מאחורי המראה בחדר הרחצה, בתוך ארון הבגדים בחדר השינה, ואף במרפסת.

הוילונות החשמליים נשלטים על ידי שלט, כמו שאר מכשירי החשמל, הכל תוכנן לתיפעול קל נוח ומפנק בעיקר.

עולם עיצוב הפנים נחשב לאחד העולמות הגדולים והמגוונים ביותר, אנו רואים עלייה ניכרת בשנים האחרונות של תושבי רמת גן והסביבה אשר מחליטים לקחת את הדירה שלהם צעד אחד קדימה ולשדרג אותה אלפי מונים מבחינה פונקציונאלית ועיצובית. עיצוב דירה ברמת גן איננו אתגר פשוט והינו דורש בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות, ענת שמעוני זינגר החליטה לעשות לכם מעט סדר.

מה חשוב לעשות כאשר מעצבים דירה ברמת גן?

במהלך השנים אנו פוגשים אנשים רבים אשר רוצים לעצב את הנכס שלהם ותוהים איך לגשת למלאכת העיצוב בצורה נכונה. אותם אנשים תוהים האם כדאי להם לעשות את המלאכה לבד או שמא כדאי להם לעשות את אותה מלאכה יחד עם אדריכל ו/או מעצב פנים בעל ניסיון ומוניטין בתחום. הלכה למעשה תוכלו לבצע את מלאכת עיצוב הפנים לבדכם אך יחד עם זאת ההמלצה שלנו היא לעבוד עם בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום אחרת תוכלו למצוא את עצמכם מפסידים לא מעט משאבים, כסף וזמן רב.  

מה העלות של עיצוב דירה ברמת גן?

החלטתם לעצב את הדירה שלכם ברמת גן ואתם שואלים את עצמכם מהי העלות אותה אתם צריכים להשקיע לשם עיצוב דירה ברמת גן. לא מעט אנשים מוותרים על עיצוב הדירה שלהם מאחר ועיצוב דירה יחד עם בעל מקצוע מצטייר כמשהו "בלתי מושג" ואף יקר במיוחד. יחד עם זאת אנו יכולים ליהנות מעיצוב דירה יוקרתי אשר יכול לשדרג את הנכס שלנו ולקדם אותו אלפי מונים מבחינה עיצובית לצד תקציב נגיש אותו הגדרנו לעצמנו מראש בשיחת אפיון יחד עם אדריכל ו/א מעצב פנים המתמחה בתחום.

עיצוב דירה ברמת גן - בהתאמה אישית

עולם עיצוב הפנים נחשב אחד העולמות המגוונים והגדולים ביותר, כאשר אנחנו עובדים עם בעל מקצוע המתמחה בעיצוב ואדריכלות ברמת גן אנו יכולים להיות רגועים מאחר ואנו יודעים כי אנו מקבלים מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת לכל הצרכים שלנו תוך כדי אפיון מלא של הנכס בהתאמה אישית לצרכים שלנו הן העיצוביים והן הפונקציונאליים. ענת שמעוני זינגר מתמחה במלאכת עיצוב דירות ברמת גן ומלווה אתכם לאורך כל התהליך יחד עם אפיון המותאם אישית עבורכם יחד עם הגדרות תקציביות, תכנית עבודה מפורטת וליווי משלב האפיון ועד גמר המלאכה.

מדוע חשוב לעבוד עם  אדריכל לשם עיצוב דירה ברמת גן?

במרוצת השנים אתם תפגשו מגוון רחב של אנשי מקצוע בתחומים שונים, בכל סיטואציה בה אנו פוגשים איש מקצוע חדש אנו שואלים את עצמנו "במה אותו בעל מקצוע יתרום לי?". כאשר אנחנו מדברים על בחירה באדריכל ו/או מעצב פנים אנו מדברים על מלאכה לא פשוטה אשר דורשת מקצועיות ומיומנות. על מנת שתמנעו ממצבים בהם אתם משקיעים לא מעט זמן, כסף ומשאבים כתוצאה מבחירה של אנשי מקצוע לא נכונים אנו ממליצים לכם לעבוד אך ורק עם אדריכלים ו/או מעצבי פנים בעלי ניסיון ומוניטין בתחום אשר יאפיינו יחד איתכם את הנכס שלכם בצורה מקצועית ובהתאם לצרכים שלכם.  

איך לנצל את החלל בצורה נכונה?

אחד האתגרים החשובים ביותר כאשר אנחנו מדברים על מלאכת עיצוב דירות ברמת גן הוא ניצול החלל שלכם, מדובר באתגר לא פשוט אשר דורש יד מקצועית ומיומנת המתמחה בתחום. ניתן למצוא לא מעט חללים קטנים ו/או גדולים ברמת גן, לכן יש צורך בתכנון נכון של החלל יחד עם מעצבת פנים בעלת ניסיון ומוניטין אשר תשתמש ביצירתיות ובניסיון אותם צברה במרוצת השנים על מנת למקסם את החלל שלכם.

מתי אנו נרצה לעצב את הדירה שלנו?

אנשים רבים תוהים מתי הם צריכים ו/או ירצו לעצב את הדירה שלהם, אנו רואים בזה שאלה סובייקטיבית וכללית לכל דבר ועניין. השאלה משתנה מאדם לאדם, יש אנשים אשר היו רוצים לעצב את הדירה שלהם בשביל להגשים חלום ילדות ולשדרג את הדירה אלפי מונים, אחרים היו עושים זאת לשם מקסום ערך הנכס לפני מכירה ואילו אחרים רואים במלאכת העיצוב כמוצר צריכה בסיסי והכרחי. אנו מאמינים כי עיצוב דירה הינו אחד הדברים החשובים ביותר לנכס שלכם הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאלית, בין אם אנחנו מדברים על נכס המיועד למטרות השקעה ו/או מגורים.  

אמרתם עיצוב דירות ברמת גן - אמרתם ענת שמעוני זינגר

ענת שמעוני זינגר הפכה בשנים האחרונות לביטוי שגור אצל מאות משקי בית ברמת גן ובאזור גוש דן בפרט, ענת הפכה עם השנים לבחירתם הטבעית של אלפי לקוחות ברחבי הארץ. למעלה מ - 2 עשורים שעובדת ענת ללא לאות ומספקת מעטפת מלאה ללקוחותיה בכל הקשור לתהליך עיצוב ואדריכלות דירה. אנו מזמינים אתכם לקחת חלק ולהצטרף אל חוג לקוחותינו - זה הזמן לבחור נכון, זה הזמן לבחור ענת שמעוני זינגר.  

מאמרים נוספים

WhatsApp chat
דילוג לתוכן