מעצבת פנים מומלצת – טיפים לבחירה נכונה!

בית » בלוג » מעצבת פנים מומלצת – טיפים לבחירה נכונה!

קניית הבית היא רק השלב הראשון ביצירתו. פתאום אתם מבינים שרהיטים מסוימים אולי התאימו לדירה הקודמת שלכם אבל הם לא מתאימים לבית הזה. כדי לעזור לכם לפתור את בעיות העיצוב שלכם, כדאי למצוא מעצבת פנים מומלצת. אבל איך בכלל מתחילים? אספנו בשבילכם טיפים כיצד למצוא מעצבת פנים או אדריכלית בהתאם לתקציב ולסגנון שלכם.

דברים שחשוב לקחת בחשבון כששוכרים מעצבת פנים מומלצת

 

התקציב – חשוב להסביר מהו גודל הפרויקט שלכם וכמה כסף אתם מתכוונים להוציא. מעצבי פנים מסוימים לוקחים רק פרויקטים מגודל מסוים. מעצבת פנים מומלצת, למשל, אומרת שהיא מפנה לקוחות למעצבים אחרים אם הצרכים שלהם יותר ספציפיים.

קיימות בדרך כלל שלוש דרכים לשלם למעצבי פנים. חלק ממעצבי הפנים מעדיפים שישלמו להם מחיר קבוע מראש עבור כל השירותים שלהם. מעצבי פנים אחרים גובים שכר שעתי. ויש עוד דרך בה מעצבי פנים גובים מחיר, והיא “קוסט פלוס” – זוהי דרך בה המעצב או המעצבת קונים את המוצרים או השירותים ומוסיפים עוד מחיר עליו הם הסכימו עם הלקוח. מעצבים רבים משתמשים גם בשילוב של דרכי תשלום.

 

עיצוב פנים

 

הסגנון – מעצבת פנים מומלצת צריכה להצליח לקלוע לטעם של הלקוחות שלה אפילו אם הטעם שלה לגמרי שונה מהטעם שלהם. מצד שני, למעצבי פנים רבים יש טעם וגישה שלא יכולים לקלוע לצרכים של לקוחות מסוימים, עד לנקודה שלפעמים אי אפשר לעבוד יחד.

כדי להבין מהו בדיוק הסגנון של מעצבת הפנים, חשוב לבקש לראות את תיק העבודות שלה. מומלץ גם להראות לה דברים שנותנים לך השראה, כמו למשל תמונות, פריט לבוש או יצירת אמנות. דברים אלה יכולים לעזור למעצבת הפנים להבין מהו הסגנון שלך, אפילו אם אתה לא יודע בדיוק כיצד להביע אותו.

אם אתם חושבים על לעבוד עם מעצבת פנים מומלצת, חשוב לזכור שמערכת היחסים הזאת עומדת להיות מערכת יחסים אינטימית. כמו בכל מערכת יחסים, חשוב לשמור על תקשורת פתוחה ורציפה. כללנו כאן כמה שאלות שכדאי לכם לשאול את עצמכם, כמה שאלות שכדאי לשאול מעצבי פנים מומלצים, וטיפים שכדאי לשקול תוך כדי הדרך.

מספר שאלות שכדאי לשאול את עצמכם

 

לפני שמתחילים להתקשר למעצבי פנים עתידיים, חשוב לבלות כמה רגעים בחשיבה על דרך העבודה המועדפת עליכם. קודם כל כדאי לכם לחשוב על התשובות שלכם לשאלות הבאות:

· באיזו רמה תרצו להיות מעורבים בתהליך היצירתי? האם תרצו שיתייעצו איתכם על כל פרט קטן או שרק על העניינים הגדולים יותר?

· כמו כן, באיזו רמה תרצו להיות מעורבים במחקר המוצרים?

· האם אתה בן אדם ויזואלי או בן אדם של מגע? תהיה מרוצה מלראות את המוצרים או שתרצה לגעת בהם?

· אתם מעדיפים שיראו לכם הרבה אפשרויות או מעט?

גודל הפרויקט מכתיב את המגבלות והניסיון הנדרש ממעצבת הפנים שאתם צריכים. אם אתם בונים בית חדש או עורכים שיפוץ רציני, אתם בטח כבר עובדים עם אדריכל או אדריכלית.

טיפ: אל תפחדו לבקש ממעצבת הפנים המומלצת שלכם לשמור את הפרויקט מתחת לתקציב מסוים. מעצבת טובה תעזור לכם לקבוע תקציב הגיוני.

בעוד כל מעצבי הפנים עוסקים באסתטיקה וסגנון, למעצבי פנים מנוסים בעלי תעודה יש את ההדרכה והמומחיות לעשות דברים כמו תכנון מרחב, הכרות עם AutoCAD ומודלים בתלת מימד, תאורה ועוד.

 

עיצוב פנים

מספר שאלות שכדאי לשאול את המעצב

 

כדי לבחור מעצבת פנים מומלצת ולאחר שצמצמתם את הבחירות שלכם לכמה מעצבים, הגיע הזמן לבצע ראיונות פנים מול פנים. הנה כמה שאלות שאפשר לשאול:

· כמה זמן הם כבר עובדים כמעצבי פנים ומה הרקע ההשכלתי שלהם?

· האם הם יעזרו לכם להכין תקציב?

· מהו הגודל של פרויקט טיפוסי שלהם?

· האם הם יוכלו להספיק לעבוד תוך לוח הזמנים שלכם?

· האם הם מוכנים לבצע פרויקטים קטנים יותר?

· מהי הדרך בה הם גובים כסף עבור הפרויקטים שלהם?

· מי אחראי עבור הביטוח והרישיונות?

· האם אתם תוכלו להיות מעורבים? כמה תוכלו להיות מעורבים?

· בקשו עותק של החוזה.

· בקשו המלצות עדכניות.

טיפ: אל תרגישו שאתם יכולים להזמין מעצבת פנים רק אם יש לכם בית שלם. מעצבת פנים מומלצת וטובה תעזור לכם לקבוע את סדרי העדיפות שלכם גם עבור עיצוב משרדים, עיצוב חדרים מסוימים וגם עבור עיצוב פנים לדירות קטנות ולקבוע את התוכנית הטובה ביותר עבורכם.

פנו אלינו עוד היום עם כל שאלה או בקשה ונשמח לעמוד לרשותכם.

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 054-8026090
phone icon
WhatsApp chat
דילוג לתוכן