עיצוב בתים

חולמים על סביבת מגורים מודרנית ומעוצבת המותאמת לכל צרכי המגורים והמחייה הנקודתיים שלכם? זה הזמן לדעת יותר על הליכי עיצוב בתים פרטיים המיועדים לכל אחד ואחת מביניכם המצוי בימים אלו בהליכי בנייה, שיפוץ או הרחבה של ביתו הפרטי.

עיצוב בתים – מהיכן מתחילים?

 

עיצוב פנים לבתי מגורים פרטיים הינו הליך מקצועי המתחיל מיצירת שפה עיצובית המותאמת לצרכי המגורים והמחייה היומיומיים של הדיירים. שפה עיצובית זו נוצרת במסגרת הליך אפיון צרכי הדיירים המיושם על ידי מעצבת הפנים ובהתאם למאפיינים שונים כגון: שטח הבית (בנוי), מיקומו של המבנה ביחס לשכונת המגורים, מספר החללים הקיים בשטח הבית, מסגרת התקציב העומדת לרשותכם ודגשים חשובים נוספים החשובים לכל אחד ואחת מביניכם.

עיצוב בתים

עיצוב פנים – סגנונות עיצוב נפוצים

 

עיצוב פנים הוא אומנם עניין של טעם אישי והעדפות אישיות המותאמות לצרכי המחייה השונים, אך יחד עם זאת הוא מבוסס על מספר סגנונות נפוצים כגון:

עיצוב פנים קלאסי– סגנון עיצובי במסגרתו נעשה שימוש בגוונים בהירים וקרניז כאלמנט אדריכלי בקירות המבנה וזאת לצד שימוש בפריטי ריהוט בגוונים כהים, לרבות, שימוש במערכות ריהוט מעץ מלא המתאפיינים גם בעיטורים מובנים.

עיצוב פנים מודרני– סגנון עיצובי במסגרתו נעשה שימוש בחומרי גלם עמידים לאורך זמן כגון: אלומיניום, נירוסטה וזכוכית. בסגנון זה מושם דגש על קווי עיצוב נקיים ומינימאליסטים וזאת לצד שימוש בפריטי ריהוט מעץ מלא המייצרים חמימות ואינטימיות בחלל המגורים. כמו כן, סגנון עיצובי זה “מתכתב” עם מערכות הבית החכם.

שני סגנונות עיצוב מרכזיים אלו מהווים מקור השראה למטרות עיצוב בתים מודרניים שונים באופיים וזאת בהתאם להגדרת מאפייני הדיירים וצרכי המחייה ברמה היומיומית בחלל המגורים.

עיצוב בתים פרטיים

 

הליכי עיצוב פנים מיועדים גם לבתים פרטיים חדשים וגם לבתים פרטיים קיימים במסגרתם מושם דגש על תכנון ושינוי החללים הפנימיים במידת הצורך. השינוי התכנוני בשטח הבתים הפרטיים הקיימים ו/או בבתים פרטיים חדשים נעשה באמצעות פרוגראמה תכנונית המגדירה מחדש את אופן חלוקת החללים השונים בשטח הבית ויצירת קו עיצובי המחבר ביניהם. שיטת עבודה זו מיושמת גם למטרות עיצוב דירות מכל סוג ובכל גודל, לרבות, עיצוב פנטהאוז או עיצוב דירות קטנות וכמו כן למטרות עיצוב משרדים ובתי עסק שונים.

עיצוב בתים

מעצבת פנים מובילה בתחומה – כל היתרונות

 

הליכי עיצוב פנים המיושמים על ידי מעצבת פנים מקצועית ומובילה בתחומה, מאפשרים גם לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מקצועיים הנלווים לכל אורך הליכי העיצוב ושלבי הביצוע של העבודה בפועל, החל מהגדרה מדויקת של צרכי המגורים והמחייה בשטח הבית, דרך פיקוח מעשי על עבודות הביצוע בפועל ועד לבחירה קפדנית של מערכות הריהוט ופריטי הדקורציה הנדרשים להשלמת חללי המגורים השונים בשטח הבית.

שכירת שירותיה של מעצבת פנים במרכז העשייה, תאפשר גם לכם ליהנות מהתאמה פונקציונאלית מלאה בין צרכי המגורים לבין העדפות הטעם האישיות שלכם בכל הנוגע לסגנונות העיצוב והקו העיצובי אותו תרצו להחיל על חללי המגורים השונים בשטח הבית.

כיצד לבחור מעצבת פנים מובילה?

 

הליך הבחירה בזהותה של מעצבת הפנים חייב להיעשות בהתאם למספר קריטריונים מקצועיים כגון: ניסיון מעשי וידע מקצועי בענף עיצוב הפנים, היקף שירותי העיצוב המוצעים לכם על ידי המעצבת, היקף עבודות עיצוב הפנים אותן ביצעה המעצבת לאורך השנים, וכמובן, האינטראקציה הנוצרת ביניכם לבינה ויכולותיה המקצועיות ליצור עבורכם “שפה עיצובית” התואמת את כל העדפות הטעם האישיות שלכם תוך הקפדה יתרה על התאמת עקרונות העיצוב לצרכי המחייה והמגורים שלכם בסביבת המגורים.

WhatsApp chat