עיצוב דירות

עיצובה של דירת מגורים הינה פעולה מקצועית המיועדת גם לדירות מגורים חדשות אותן קיבלתן לאחרונה מידי הקבלן וגם לדירות מגורים משופצות או דירות מגורים יד שנייה אותן רכשתן לאחרונה. הליכי עיצוב פנים דירות, מאפשרים לכל אחד ואחת מביניכם להפוך את חלל המגורים הדירתי לסביבת מגורים מודרנית ומעוצבת המותאמת מצד אחד לצרכי המחייה היומיומיים בשטח הדירה ומצד שני להעדפות הטעם האישיות שלכם וסגנונכם האישי.

עיצוב דירות הינו הליך המותאם לכל סוגי הדירות בכל גודל, לרבות, עיצוב פנטהאוז ודירות מגורים בני שני מפלסים לצד עיצוב דירות קטנות יותר בני מפלס אחד. הליכי העיצוב לצרכי עיצוב דירות בגדלים שונים מתמקדים בין היתר בניצול מיטבי של חללי המגורים השונים בשטח הדירה ויצירת קו עיצובי אחיד המחבר ומקשר ביניהם. יחד עם זאת, עיצובו של כל אחד מהחללים השונים בשטח הדירה מתבצע בהתאם להגדרת ייעודו של החלל המעוצב והתאמתו המלאה לצרכי המחייה היומיומיים.

עיצוב דירות

עיצוב פנים לדירות מגורים – מה הוא כולל?

 

הליכי עיצוב פנים לדירות מגורים המיושמים על ידי מעצבת פנים במרכז העשייה כוללים מספר שלבי תכנון וביצוע כגון:

-הגדרת מאפייני הדירה וצרכי המחייה בה- שלב זה מהווה למעשה את השלב הראשון בהליכי עיצוב פנים דירות והוא מיועד למטרות אפיון והגדרת צרכי הדיירים ברמה היומיומית. בשלב זה מעצבת הפנים המלווה את הפרויקט מציגה בפני לקוחותיה מספר סגנונות עיצוב עיקריים לצורך החלת הסגנון העיצובי המועדף על הלקוח/ה.

-בניית פרוגראמה תכנונית- לאחר הגדרת צרכי המגורים בשטח הדירה, מעצבת הפנים אמונה על בנייתה של פרוגראמה תכנונית המאגדת בתוכה למעשה את כל השינויים התכנוניים הנדרשים בשטח הדירה במידת הצורך ו/או הגדרת אזורי המגורים השונים בשטח הדירה ויצירת קו עיצובי המחבר ומקשר ביניהם.

-ביצוע העבודות בפועל- במקרים בהם נדרש שינוי תכנוני בשטח הדירה מיושמות בשטח הדירה עבודות בנייה בהתאם לפרוגראמה המאושרת על ידי מזמיני העבודה. במקרים בהם הליכי העיצוב כוללים שינוי דקורטיבי של פנים החלל בדירה, מיושמות בשטח הדירה עבודות צבע וחיפוי שונות בלבד.

-ליווי אישי לרכישת מערכות ריהוט ופריטי דקורציה- לאחר השלמת עבודות העיצוב, מעצבת הפנים מלווה את לקוחותיה ברמה האישית בבחירת מערכות ריהוט ופריטי דקורציה שונים היכולים להתאים לסגנון העיצוב החדש של ביתם.

עיצוב דירות

הופכים דירת מגורים סטנדרטית לדירת יוקרה

תכנון מיטבי של חללי המגורים השונים בשטח הדירה ויצירת קו עיצובי אחיד המחבר ביניהם, הן פעולות המאפשרות גם לכם להפוך דירת מגורים סטנדרטית לדירת יוקרה במסגרת הליכי עיצוב פנים המיושמים על ידי מעצבת פנים במרכז העשייה. לצורך כך, אנו ממליצים לכם לשכור את שירותיה של מעצבת פנים המתמחה בהליכי עיצוב פנים למשרדים, פנטהאוזים וכמובן דירות מגורים מכל סוג ובכל גודל.

עיצוב פנים לדירות קטנות ודירות גדולות

עיצוב דירות הינו אתגר אדריכלי המחייב תשומת לב מרבית לכל מ”ר בשטח הדירה. סגנונות העיצוב השונים לצרכי עיצוב דירות נקבעים בין היתר בהתאם לגודל הדירה, מספר החללים הקיימים בה, מיקומה היחסי של הדירה בשטח המבנה, וכמובן, צרכי המגורים והמחייה של הדיירים בה.

חלוקה יעילה ונכונה של שטח הדירה והחללים השונים בתוכה תוך יצירת קו עיצובי המחבר ומקשר ביניהם, הן פעולות הכרחיות במסגרת הליכי עיצוב פנים לדירות מגורים גדולות או קטנות והוא חייב להיעשות בשלב התכנון הראשוני על ידי מעצבת הפנים אותה שכרתם לצורך עיצוב הדירה.

יחד עם זאת, גם בשטח דירות מגורים גדולות או קטנות, תוכלו ליהנות מהיצע מגוון ומרשים של סגנונות עיצוב המותאמים לטעמכם האישי.

WhatsApp chat