מגמות עיצוב המשרד בשנת 2019

בית » בלוג » מגמות עיצוב המשרד בשנת 2019

המשרדים של היום הם הרבה יותר מחלל שבו העובדים רק עושים את עבודתם.

הם יכולים לשקף לא מעט את ה"אני מאמין" של אותה חברה, של אותו מקום עבודה, וגם לשמש כמעין כרטיס ביקור עבור העסק.

באמצעות עיצוב משרדים נכון אפשר לשדרג משמעותית את מראהו של המקום, לתרום לאווירה שבו ולתחושה של העובדים ושל האורחים המגיעים לביקור וגם להעביר מסר של מקצועיות, שירות ברמה גבוהה ואיכות ללא פשרות.

עיצוב משרדים בשנת 2019 הוא עיצוב שלוקח בחשבון לא מעט פרמטרים ומשלב בין פונקציונאליות לבין הרבה מאד סטייל.

אם הנכם מעוניינים בעיצוב ייחודי למשרד

לחצו כאן ליצירת קשר ואחזור אליכם בהקדם

 

להבין את הצרכים ולהתאים את העיצוב לכך

את שירותי העיצוב מציעה כיום כמעט כל מעצבת פנים במרכז, אולם לא כל אחת בהכרח מתאימה לכך. הגדרת הצרכים במדויק וגם התקציב יכולים לעזור במציאתה ומומלץ מאד שלא להתפשר על כך ולחפש מעצבת פנים עם ניסיון רב בעיצוב משרדים.

כאשר מתחילים בתהליך בוחנים את החללים הקיימים, את העובדים ואת סוג העבודה בהם וגם את האזור שבו נמצא המקום. המשרד, כאמור, יכול לשרת גם בפן השיווקי ולתרום לא מעט לקידומו של העסק, ולכן עיצוב נכון יכול לעשות את כל ההבדל בין משרד עם לקוחות רבים לבין כזה שיש בו פחות.

כמו עיצוב דירות יוקרה, גם כאן חשוב מאד לבחור אלמנטים דקורטיביים המושכים את העין ומביאים אתם איכות ברמה גבוהה. אלו יכולות להיות הדפסי תמונות של ציירים ידועים, יצירות אמנות מעניינות, ווילונות מבדים מיוחדים ועוד.

עיצוב משרדים גדולים וקטנים 2019

לעצב חלל משותף

יש לקחת בחשבון גם את חלל העבודה המשותף. בשנים האחרונות בוחרים לעבוד בחלל אחד גדול, המחולק לרוב במחיצות. עידן החדרים כמעט חלף וכיום העבודה המשותפת היא בגדר חובה.

היכולת לראות את העובדים, ליצור אינטראקציה אך גם ליהנות מפרטיות מלאה כשרוצים, יכולה לשפר פלאים את התוצרת וגם לייצר מוטיבציה גבוהה יותר בקרב העובדים.

שלא כמו עיצוב פנים לדירה, עיצוב חללי עבודה משותפים מצריך התייחסות לסוג העבודה שאותה מתכננים לבצע וגם לאמצעים השונים העומדים לרשותם של העובדים.

לרוב יהיו אלה מחשבים, שנדרשים לכל עובד ואמצעים טכנולוגיים נוספים המשרתים אותם ביום יום. אלה, חשוב שישתלבו כהלכה ולא יפגעו במראה או בעיצוב שאותו יוצרים.

לפנות לכתובת המקצועית המתאימה

אם התחלתם בחיפוש אחר מעצבת פנים מומלצת חשוב מאד לפרט בפניה את סגנון העבודה, את המסר שאותו רוצים להעביר וגם להתייחס ללקוחות ולאלה המגיעים לביקורים תכופים באותם משרדים.

על העיצוב להתאים במדויק לעובדים, אך גם לספק את האווירה הנכונה לאלה, המשתמשים בשירותי המקום. יש לעצב עבורם פינת ישיבה או קבלה, אזור הארחה וליצור מרחב נעים ונינוח עבורם.

כדאי גם לתת דגש עיצובי על חדר הישיבות, היכן שמקיימים את הפגישות ולהפריד אותו מחלל העבודה המשותף. ההפרדה הזו הכרחית וניתן לייצר אותה באמצעות הגדרת אזורים מיוחדים, שימוש במחיצות או ניצול חדר סגור אחד לטובת העניין.

עיצוב פנים משרדים

לסיכום

עיצוב משרדים בשנת 2019 מתבסס על לא מעט טרנדיים עיצוביים וקווים חדשניים, שמביאים אתם הרבה מאד סטייל.

יחד עם זאת, חשוב מאד לתת דגש גם לעניין הפונקציונאליות ולא לשכוח שמדובר, בשורה התחתונה, באנשים. לעובדים וגם ללקוחותיהם של אותם משרדים חשובה מאד הנוחות והאווירה במקום ולעיתים הרבה יותר מהנראות.

מומלץ לחזק שני פרמטרים אלה בתהליך העיצוב ולוודא שהם אינם באים אחד על חשבון השני. את כל זה ניתן לעשות בעזרתה של מעצבת פנים מנוסה ומיומנת, המבינה היטב את הצרכים הקיימים ויודעת כיצד להוציא לפועל עיצוב חדשני, אסתטי ומיוחד אך גם בו זמנית גם פונקציונאלי מאד.

 

אם הנכם מעוניינים בעיצוב ייחודי למשרד

לחצו כאן ליצירת קשר ואחזור אליכם בהקדם

 

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 054-8026090
phone icon
WhatsApp chat
דילוג לתוכן