עיצוב פנים

בית » בלוג » עיצוב פנים

 

אחרי לא מעט לבטים החלטתם שאתם מעוניינים לעצב את הנכס שלכם. עולם העיצוב נחשב לאחד העולמות המגוונים ביותר ודורש מקצועיות ומיומנות. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות עיצוב פנים  – ענת שמעוני זינגר פה לעשות לכם קצת סדר.

מה עלינו לדעת לפני מלאכת עיצוב פנים?

במרוצת השנים פגשנו משקי בית רבים לצד עסקים וארגונים אשר מעוניינים לקחת את הנכס שלכם כמה צעדים קדימה ולפרוץ כל תקרת זכוכית דרך עיצוב פנים נכון ומותאם אישית עבורם. יחד עם זאת אותם אנשים תוהים איך כדאי להם לגשת למלאכה, האם כדאי לקרוא מספר מדריכים ולבצע את העבודה העיצובית לבד או שמא עליהם לפנות אל מעצבת פנים ו/או אדריכל המתמחים בתחום אשר יבצעו את העבודה עבורם.

הלכה למעשה כל אחד יכול לבצע את המלאכה העיצובית לבדו, אך באותה הנשימה אנו מאמינים כי הבחירה הטבעית תהיה לעבוד עם בעל מקצוע המתמחה בתחום אשר ידע לאפיין את הצרכים שלנו על הצד הטוב ביותר ולמקסם את התקציב שלנו ככל האפשר. מלאכה עיצובית הנעשית ללא ניסיון עלולה לגרום לאבדן כסף, זמן, משאבים ואף לחוסר הרמוניה עיצובית בחלל – ניתן להימנע מכל אלו ואף לחסוך כסף רב בעבודה עם בעלת מקצוע המתמחה בעולמות עיצוב הפנים.

תכנון ועיצוב בית במרכז

מתי אנו נרצה לפעול לשם עיצוב הנכס שלנו?

עולמות עיצוב הפנים תפסו תאוצה בשנים האחרונות ואנו רואים משקי בית ועסקים רבים אשר פועלים לשם עיצוב הנכס שלהם. כתוצאה מעלייה במודעות הסביבתית סביב עולמות העיצוב אנו רואים אנשים רבים אשר תוהים מתי הרגע המתאים לעצב את הנכס שלהם והאם הם צריכים לעצב את הנכס שלהם. אנו מאמינים כי השאלה "מתי" היא שאלה המשתנה מאדם לאדם והרי שמדובר בשאלה סובייקטיבית. כל אדם היה רוצה לעצב את הדירה שלו ו/או הנכס שלו מסיבות שונות.

יש את אלו שהיו רוצים להגשים חלום ילדות ולעצב את נכס החלומות שלהם, יש את אלו שהיו מעדיפים לעצב את הדירה שלהם לשם מכירת הדירה ומקסום ערך הנכס, יש את אלו שחושבים שעיצוביות היא חלק בלתי נפרד מן החיים שלהם ותמיד צריך להישאר בקדמת הבמה.

כמו כן בעולם העסקים עיצוב פנים נכון נותן חוויה בלתי נשכחת ללקוח אשר מחזקת את הדרך בה הוא מסתכל על העסק ואף גורמת לו לרכוש מוצרים שונים. דרך עיצוב נכס אנחנו יכולים למקסם את העסק ו/או הבית הפרטי שלנו ככל האפשר הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאלית.

להפוך חלום למציאות – כן זה אפשרי

אם הגעתם לכאן אתם חולמים, בדיוק כמונו. לכל אחד ואחת מאיתנו יש חלום אותו אנו סוחבים מילדות. בחלום הזה אנו רואים את החיים שלנו כאנשים בוגרים, מה אנחנו נעשה בחיים, מה השאיפות שלנו וכן גם איך הבית שלנו יראה. דרך עיצוב פנים אנחנו יכולים להפוך כל חלום למציאות ואף להגיע למצב בו המציאות מתעלה על כל חלום – כן זה לגמרי אפשרי.

עיצוב פנים עם תקציב מוגדר מראש

אנשים רבים נוטים לקשר את עולמות עיצוב הפנים לעולמות של יוקרה והתחדשות, אין זה פלא מאחר ועיצוב פנים משדרג את הנכס שלכם משמעותית. כתוצאה מכך אנשים חושבים שמלאכה זו הינה מלאכה יקרה שהם לא בטוחים שהם יכולים להרשות אותה לעצמם. אנו למדים כי ניתן כיום לבצע עיצוב פנים לכל נכס יחד עם תקציב מוגדר מראש.

ענת שמעוני זינגר מתמחה בעולמות העיצוב ובניהול תקציבים ויחד איתכם מאפיינת את הצרכים שלכם ופועלת לשם מקסום מיטבי ומרבי של התקציב שלכם – כך תוכלו לקבל כמה שיותר בכמה שפחות.

עיצוב מרהיב לסלון דירות יוקרה

האם ניתן לעצב נכס בהתאמה אישית לצרכים שלנו?

הגעתם להחלטה שאתם מעוניינים לעצב את הנכס שלכם הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאלית. עולם עיצוב הפנים נחשב לאחד העולמות המגוונים ביותר ואנו רואים לא מעט אפשרויות העומדות בפניכם. אנשים רבים תוהים האם ניתן לעצב את הנכס בהתאמה אישית לצרכים שלהם, לאופי שלהם ול-"אני מאמין" שלהם או שמא הם נתונים לחסדיו של מעצב הפנים.  בעבודה עם בעל מקצוע המתמחה בתחום אתם יכולים להיות רגועים מאחר והוא יעבוד ללא לאות על מנת לאפיין את הנכס שלכם בהתאמה אישית לצרכים העיצוביים, הפונקציונאליים וגם התקציביים.

ענת שמעוני זינגר הינה אדריכלית ומעצבת פנים המתמחה בתחום וליוותה במרוצת השנים אלפי פרויקטים שונים משלב הרעיון, דרך אפיון ובניית תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת עבורכם עד גמר המלאכה.

ענת מאמינה כי כל תהליך של עיצוב נכס הוא יצירה משותפת שלה ושל בעלי הנכס וכי המטרה המרכזית היא להפוך את הנכס למקום המשדר בצורה הטובה ביותר את אופיו של הבית ו/או של בית העסק.

מדוע כדאי לעבוד עם מעצבת פנים?

אם נחזור מספר עשורים ואף שנים בודדות אחורה אנו נראה כי מרבית האנשים אשר היו רוכשים דירות היו רוכשים אותן יחד עם עיצוב ידוע מראש ושבלוני ואף היו בוחרים לעצב את הנכס שלהם בעצמם. בשנים האחרונות ראינו עליה מתמדת בעולמות העיצוב ואנשים רבים כבר לא רואים בעבודה עם מעצבת פנים כ-"מותרות" אלא כמוצר צריכה בסיסי של ממש. החשיבה המוטעית הראשונה שגרמה לאנשים רבים לחשוב כי מדובר במותרות היא העובדה שמעטים האנשים אשר חשבו שהם יכולים להרשות לעצמם מעצבת פנים. יחד עם זאת, כפי שכבר הצלחתם להבין כיום ניתן לעצב את הנכס שלהם יחד עם תקציב מוגדר מראש וכל אדם יכול להפוך את הנכס שלו אל נכס החלומות. אנו רואים מספר סיבות אשר בגינן אנו נרצה לעבוד עם מעצבת פנים:

אפיון ותכנון נכון של הצרכים שלנו – בראש ובראשונה כאשר אנחנו עובדים עם מעצבת פנים אנחנו יודעים שאנחנו זוכים לאפיון ותכנון נכון של הצרכים שלנו. מעצבת פנים תדע ללוות אותנו ולתת לנו מעטפת מלאה לאורך כל התהליך, החל מהתאמה של קונספט עיצובי, בניית תוכנית עבודה, פיקוח ותכנון ואף תדאג לרשום מפרט טכני וכתב כמויות לקבלן. כיום אנו רואים מעצבות פנים רבות אשר נותנות לנו את האפשרות ליהנות מהדמיה של הדירה שלנו – כך נוכל גם לקבל אינדיקציה לאיך הנכס יראה לאחר המלאכה העיצובית. דרך אפיון נכון ותכנון של הצרכים שלנו אנחנו נהנים מפונקציונאליות, עיצוביות ובטיחות.

עבודה אל מול ספקים ונותני שירות – מעצבת פנים המתמחה בתחום תעבוד אל מול הספקים ונותני השירות המובילים ביותר – החל מחברות וחנויות רהיטים, אדריכלים, אנשי בנייה והרשימה עוד ארוכה. כך אנחנו יכולים להיות בטוחים שאנחנו עובדים עם אנשי המקצוע המובילים ביותר במשק.

חיסכון כלכלי – אנו למדים כי עבודה עם מעצבת פנים עוזרת לנו לחסוך לא מעט כסף. במהלך השנים הכרנו משקי בית רבים אשר פעלו לשם עיצוב הנכס שלהם אך אפיינו את הצרכים שלכם ואת הכמויות בצורה לא נכונה, כתוצאה מכך בזבזו כסף רב, דבר שלא היה קורה עם מעצבת פנים מומחית. כמו כן מאחר ומעצבת פנים עובדת ומכירה את אנשי המקצוע המובילים ביותר בתחום היא נהנית מיכולת לקבל שירותים ולרכוש רהיטים, אקססוריז ושאר מוצרים נלווים במחירים טובים ואטרקטיביים מאלו שהייתם משלמים לולא הייתם עובדים עם מעצבת הפנים.

פיקוח מלא לאורך כל התהליך – מעצבת פנים המתמחה בעולמות העיצוב תדאג להיות הפה והעין שלכם בכל תהליך הבנייה והשיפוץ. המעצבת תדאג ללוות את כל התהליכים משלבי התכנון, הכנת התשתיות, ליווי בעלי המקצוע ופיקוח בשטח על הקבלן והספקים. כמי שאמונה על עיצוב הפנים של הנכס היא תבדוק שכל המלאכות נעשות לפי התוכנית ואין חריגות שונות. דרך פיקוח מלא של התהליך אנחנו נהנים מתהליך מקצועי ומסודר וזוכים לביטחון מלא ושקט נפשי מכיון שיש בעלת מקצוע מנוסה ומקצועית שמנצחת על כל התהליך מתחילתו ועד סופו.

החשיבות בעבודה עם מעצבת פנים המתמחה בתחום

עיצוב פנים איננה מלאכה פשוטה וטומנת בחובה אתגרים רבים לצד מקצועיות, מיומנות, יצירתיות וחדשנות. אנו נרצה לבצע את מלאכת העיצוב אך ורק עם מעצבת פנים המתמחה בתחום אשר תדע לאפיין יחד איתנו את הצרכים שלנו ולהתאים עבורנו את הפתרון העיצובי והפונקציונאלי הטוב ביותר עבורנו. עבודה עם מעצבת פנים ללא ניסיון עלול להוביל למצב של חוסר הרמוניה עיצובית, בזבוז של משאבים, זמן וכסף. על מנת להימנע מאלו אנו נרצה לבדוק שאנחנו עובדים עם מעצבת פנים בעלת ניסיון ומוניטין חיובי בתחום.

עיצוב פנים: איך לבחור את מעצבת הפנים הטובה ביותר עבורנו?

החלטתם שאתם מעוניינים לשדרג את החלל שלכם ואין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר עיצוב פנים יחד עם מעצבת פנים מקצועית. חיפוש קטן במנועי החיפוש וברשתות החברתיות מוביל אתכם אל עשרות מעצבות פנים המציגות את עצמן כ"עילוי" בעולמות העיצוב. מתוך כך משקי בית רבים, עסקים וארגונים שואלים את עצמם – "איך אני יודע שאני בוחר את המעצבת הטובה ביותר לצרכים שלי?" ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור את מעצבת הפנים הטובה ביותר לצרכים שלכם:

המשולש הקדוש: ניסיון, ותק ומוניטין – בראש ובראשונה אנו נרצה שמעצבת הפנים איתה אנו נעבוד תהיה בעלת כל "המשולש הקדוש". משולש זה מדבר על מעצבת פנים בעלת ניסיון בעולמות העיצוב אשר צברה ותק ואין מן הנמנע שבעקבות הניסיון, והותק שצברה הינה בעלת מוניטין בתחום. המוניטין מעיד רבות על הפעילויות השונות ועל איכות העבודה של המעצבת.

התמחות בעולמות העיצוב ובנישה הספציפית שלכם – עולם עיצוב הפנים נחשב לאחד מן העולמות הרב-גוניים ביותר, ניתן למצוא אין ספור סוגים של סגנונות עיצוב – החל מעיצובי רטרו, וינטג', עיצובי יוקרה, עיצובים כפריים והרשימה כמובן עוד ארוכה. אנו נרצה לבדוק שמעצבת הפנים איתה אנו עובדים הינה בעלת התמחות בעולמות העיצוב ומבינה את הקו והסגנון העיצובי בו אנו מעוניינים.

אין תחליף שני לרושם ראשוני – עיצוב פנים היא אמנות לכל דבר, כניסה ללב ליבו הפועם של הבית שלכם ו/או של העסק שלכם ולכן אנו מאמינים שאין תחליף שני לרושם ראשוני. כמו שלא נכנס כל אדם לבית שלנו כך גם לא נכנס כל בעל מקצוע, מדובר בעבודה הדורשת מיומנות ומקצועיות. אנו נרצה להיפגש עם מעצבת הפנים ו/או לעשות איתה שיחה טלפונית על מנת להכיר אותה ואת פועלה – כך נוכל להבין אם אנחנו משדרים על אותו "תדר" ולהמשיך יחד את היצירה המופלאה והמשותפת.

המלצות – אנו נרצה לעבוד עם מעצבת פנים בעלת המלצות בתחום.

תיק עבודות – בסופו של יום אנו נרצה להתחבר אל סגנון העיצוב של המעצבת, לכן אנו נרצה לראות תיק עבודות – בתיק עבודות נוכל לבחון את סגנונות העיצוב בהן היא מתמחה ואת הדרכים בה היא מבטאת את עצמה ואת הלקוחות שלה.

עיצוב פנים זה ענת שמעוני זינגר

ענת שמעוני זינגר הינה אדריכלית ומעצבת פנים מהמובילות בישראל. משרדה של ענת הוקם בשנת 1996 ועוסק בתכנון ועיצוב של מגוון רחב של פרויקטים הן במגזר הפרטי והן במגזרים הציבוריים והמסחריים. המשרד מתמחה בתכנון ועיצוב משרדים, בתים פרטיים, מבני מגורים ודירות מגורים ומתאים את הסגנון העיצובי והאדריכלי לאופיו וצרכיו של הלקוח.

בנוסף לעיצוב פנים המשרד מספק מגוון רחב של שירותים – תכנון ועיצוב מלא, ליווי ופיקוח, תכנון אדריכלי, עיצוב חללים שונים על שלל סוגיהם ועוד.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו ולבחור נכון,

זה הזמן לבחור ענת שמעוני זינגר.

לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 054-8026090
phone icon
WhatsApp chat
דילוג לתוכן